مدارک لازم ثبت نام

صفحه اصلی دانستنی های متفرقه مدارک لازم ثبت نام

مدارک لازم ثبت نام

s.kml ۱۳۹۷/۱۰/۱۱

 کپی شناسنامه صفحه اول و توضیحات (کسی که خودرو به نام آن ثبت نام می شود ) .


2- کپی کارت ملی (کسی که خودرو به نام آن ثبت نام می شود) .


3- اصل قبض اب و برق به ادر س محل سکونت شخصی که خودرو بنام ان ثبت نام شده (تاریخ قبض حداکثر مربوط به 3 ماه قبل باشد )


4- تکمیل فرم اطلاعات مشتری که از بخش فروش نمایندگی دریافت و کلیه اطلاعات با دقت مطالعه و تکمیل شود و امضاء،اثر انگشت گردد.


5- تحویل چکهای اقساط از بانکهای  معتبر جمهوری اسلامی ایران (قرض الحسنه و اعتباری و چکهای سنتی و پست بانک مورد قبول نمی باشد .)  


 الف ) چکهای اقساط را هم میتواند مالک خودرو بدهد و هم توسط شخص دیگری ارائه شود فقط مالک خودرو و صاحب چک نباید چک برگشتی و یا قسط معوق داشته باشند .


ب ) در صورتی که صاحب خودرو و یا صاحب چک دارای چک برگشتی و یا قسط معوق که سوءاثر شده باشد (پاس شده باشد )باید به شعب هر بانکی که مشتری می تواند مراجعه و از بانک پرینت  سامانه درگاه بانک مرکزی مربوط به چک برگشتی و قسط معوق (هر 2 برگ تهیه شود) و مهر بانک داشته باشد و تحویل نمایندگی گردد.


توجه مهم:پرینت سامانه درگاه بانک باید دو عدد مهر شده دریافتگردد یکی پرینت بابت اقساط  معوق (چه قسط معوق داشته باشد چه نداشته باشد و دوم پرینت بابت چک برگشتی (چه چک برگشتی داشته باشد چه نداشته باشد )و ارائه در دو مورد به همراه مهر بانک الزامی است 


 اعتبار این پرینت بانک 3 روز کاری می باشد و در صورت گذشت3 روز و بایستی این پرینتها دریافت گردد.ج) در صورتی که مشتری یا صاحب چک دارای چک برگشتی و یا قسط معوق باشد (رفع اثر نشده باشد ) باید ثبت نام بنام شخص دیگر که فاقد چک برگشتی و قسط معوق هست انجام شود .

6-  واریز مبلغ ثبت نام باید از یک کارت و از طریق دستگاه کارت خوان شرکت سایپا انجام گردد.


7- ثبت صحیح آدرس و کدپستی در فرم ثبت نام ضروری است بعلت اینکه برگ سبز –کارت خودرو – بیمه ثالث –کارت سوخت به ادرس و کدپستی مندرج در فرم ثبت نام و سندبه درب منزل ارسال میگرددو مسئولیت ان به عهده شخص شما می باشد .


توجه مهم : پس از ثبت نام کامپیوتری لطفا فیش واریزی و فرم ثبت نام را مجددا چک نموده تا اطلاعات و ا درس شما صحیح ثبت شده باشد .


8- در صورتی که خودرو لیزینگی باشد ( قسطی ) لطفا پس از دریافت رسید ثبت نام نوع شرکت لیزینگ حتما توسط مشتری در قسمت در وجه چک جهت اطلاع درج و نوشته شود .

کلمات کلیدی:

نظرات کاربران

اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  • از ما بهترین ها را بخواهید
  • بزرگترین نمایشگاه خودروی آنلاین
  • خرید ایمن و آگاهانه

جدیدترین ها

خودرو تست
چانگان cs35/ پلاکدار 98
پراید 111 پلاکدار مدل98

تماس با ما

مشهد ،انتهای بلوار وکیل آباد،ابتدای جاده شاندیز
تلفن :

0513-5511000

پذیرش تعمیرگاه:

0915444 7006

تعمیرگاه :

0513-5513000

فکس :

0513- 551 14 55

ایمیل: Info@saipakahrobaei.com
مشاهده آدرس از نقشه